Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az ha valakitől...

Miért van az ha valakitől negatív kritikákat kapok azon napokig agyalok és rosszul érzem magam. De ha pozitívat kapok akkor azt hamar elfelejtem?

Figyelt kérdés

Sokan dicsérnek...sok embertől kapok önbizalmat.. de ha valaki csak annyit ír vagy mond hogy " szánalmas " akkor napokig eszembe van és rosszul érzem magam tőle.

És folyton azzal vagyok elfoglalva más mit gondol rólam. Sokszor rossz utcára menni is...a sok embertől rosszul leszek és elkezdek szédülni.

Mégis ezeket hogyan lehet leküzdeni?


2013. márc. 21. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már szédülsz, az nem kis dolog.

Keresni kell egy jó pszichiátert!

Nem szégyen az, ha az embernek időnként, kicsúszik a talaj, a lába alól.

2013. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szokták mondani hogy "oda se figyelj" stb. de ez nem mindig jön be. A tömeget megértem sok emberrel van így, nem bírja a tömeget mert fél attól hogy ott sokan látják. Régen én is ilyen voltam. Bárki akár kicsi rosszat mondott mindig az zúgott a fejemben. Nekem az segített, hogy olyankor átmentem a barátnőmhöz, aki elkezdte sorolni a jó tulajdonságaimat! És megkérdeztem tőle hogy igaz-e és hogy mennyire. Bizony, volt hogy igaz volt! És olyankor sok embernek kellett segítenie hogy ezen változtassak. Ha bármi ilyesmi van akkor beszélgess valakivel, nem is baj ha nem a családodból, hanem valaki mással. Beszélgessetek rólad, és nem csak jobban érzed magad, hanem megismered önmagadat! :) Azok akik engem régen csúfoltak azok már szinte a barátaim. Ha nincsen más mód, akkor jól beszéljétek ki valakivel az illetőt! Persze ha van más mód akkor ezt ne csináld de elképesztő hogy mennyire javítja a közérzetet! Szóval végső esetben ez is módszer lehet. A tömeges dologgal nem tudom mit kell csinálni, mert én már nem emlékszem milyen érzés ettől félni, évek óta imádok tömegben lenni, belvárosban sétálni. Rád is ez vár szerintem. Egy napon biztos eljön a te időd is. Küldök is neked egy számot, hallgasd meg: (kis segítség a szöveghez) http://www.youtube.com/watch?v=ObAn2N3tb54
2013. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!