Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rendőrség semmit se tesz....

A rendőrség semmit se tesz. Minden nap félve jövök haza és várom édesapámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az egész úgy történt, hogy egy reggel jött egy biciklis roma (egyedül) és elhúzott mellettünk lassan, majd visszafordult, megállított minket (apa, én ) és belekötött apába.. Apa nem akart balhézni, a srác leütötte apa sapkáját, apa lehajolt és szájbarúgta a csávó.. Ezután elment.. Apának több öltéssel varták össze a száját , mert a foga szétvágta.... A rendőrség kihallgatott engem és apát, adtunk leírást az emberről, sőt pár napra rá el is mondtuk , hogy hol lakik mert megtudtuk.. Ehhez képest jött a levél, hogy ők nem találtak semmit és az ügy lezárult..


Azóta eltelt 1 év, és a srác újra itt van abba a házba.. Minden nap amikor jövök, kijön és elkezd velem ugyanazon irányba és oldalon gyalog menni és kavicsokat szedni a földről... (Én biciklivel jövök) Nem tudom ez minek számítható és mit akar, a zsebébe van mindig a keze... Félek, hogy kés van nála vagy ilyesmi szúróeszköz.. A hétvégén teljesen eljött a házunkhoz, majd visszafordult és hazament... Ez a tipikus tesz valamit de mégse eleget a rendőrségnek.. Azóta nem szóltunk a rendőröknek, érdemes lenne tenni valamit? A srác egyedül lakik, kb 25 éves és roma.. Nem akarok minden nap rettegve hazajárni, hogy mikor rúg le a bicikliről illetve rettegve várni fatert haza, hogy minden rendben van e...

Ha a srác bejön pl hozzánk, akkor mit tehetek? És ha ott , az út közepén köt belém mit tegyek illetve mit tehetek?



2013. márc. 19. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hordj magadnál gázsprayt, ha rádtámad, az hatásos addig amíg el tudsz futni. Sajnos olyan világot élünk hogy a rendőrök is félnek a nyamvadék cigányoktól, és a kormányfőnk is maga cigány, így ők vannak mindenhol pártolva, nem tehetsz semmit. Egy bolti lopásukért is a végén már majdnem a tulajdonos kér elnézést mert kirabolták.
2013. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyél egy gázpisztolyt és ha kötekedik a pofájába kell lőni párat . Majd az megnyugtatja .

Ha gondolod hordj magaddal boxert azzal elég egy nagyot ütni az állára . Vagy vegyél sokkolót .


Hát igen ilyen világban élünk a cigánynak mindent szabad .

Köszönhetjük a liberális majmoknak , akik még életükbe egy cigányt se láttak .

2013. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azóta eltelt egy év, tehát még bőven nem évült el a súlyos testi sértés, látjátok az elkövetőt, tudjátok hol lakik. Akkor mire vártok?
2013. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!