Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lessz a Soul Eaternek 2. évada?

Lessz a Soul Eaternek 2. évada?

Figyelt kérdés
csak mert az elsőben 51. rész van és nem e tudja valaki hogy lessz e 2. évad meg ha má "lessz" akk magyar szinkronnal vagy felirattal?

2013. márc. 15. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem HISZEM hogy lesz...elég régen befejezték már...( mivel úgy lett vége, hogy a démonistent Asuna-t / asszem így hívják/ legyőzték) vannak akik úgy gondolják, hogy lesz, mert sok a 'hír' arról, hogy...lehet spoiler: elfogják zárni és egyszer ismét kiszabadul és megöli Maka-t, Soul átkerül Black Star-hoz, Soul túl erős Black-hez megöli. A csaj aki eddig Black-nél volt nem tom mi lesz vele, Kidék meg elköltöznek.....de szerintem ez kamu.... :DD DE REMÉLEM, HOGY LESZ!
2013. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jha remelem mert NAGY Fan vagyok ha Animéről van szó :DD

Hat de ha ma 1 szer vqalaha kijön a Mangaba akk olyan 1 vagy 2 ev mire lessz szinkronnal XDD....De muszály hogy legyen mert Soul és Maka...tudod...XDD

2013. márc. 17. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
....tudom!!  :DDDD összeillenek szerinted is? :))
2013. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat jha olyan cukiik eggyütt :3 :DD
2013. márc. 27. 08:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy nem.


Az eredeti manga még mindig megy, a készítők csak kreáltak az animéhez egy random befejezést, szóval nem lehet folytatni. Ami megtörténhet hogy re-bootolják, mint az FMA-t, vagy elkezdenek egy side-story-t (mangába már van egy Soul Eater Not! nevű, azetleg azt)

2013. márc. 31. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen lessz mert má YouTubon megvannak az openingok is :D http://www.youtube.com/watch?v=GHJvNaXzVAQ
2013. ápr. 17. 21:21
 7/8 OMG68 válasza:
Nem hiszem ugyanis az opening-ben mutatja Arachnet , de ő meghalt ugyanis megette Asura a démonisten a lelkét , de van olyan , hogy Soul Eater Not! De nekem az nagyon nem tetszik , ha neked igen az a te dolgod.
2015. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem lesz mert meg a nyolc legendas harcosbol csa ketot ismerunk a demonistent es eibont


Bocs a helyesirsi hibakert

2017. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!