Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » üdv. jogosítványhoz hamis...

üdv. jogosítványhoz hamis 8általános bizonyítvánnyal le lehet e bukni? Utánna néznek hogy megvan e vagy csak lemásolják és elteszik?

Figyelt kérdés
jogosítvány 8 általános bizonyítvány

2013. márc. 13. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Zsoltika, 20 éves korodra már elvégezhetted volna
2013. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem ! egyébként meg 6 osztályos szakképzésre mentem van szakmám is .(nem vagyok analfabéta)
2013. márc. 13. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igazán nem akarok kötözködni, de az általánost nem kell elvégezni bármilyen továbbtanuláshoz? (tényleg nem tudom)


namármost, ha hat osztályos szakképzést engedték elvégezni, akkor írd be azt, és már nem is hazudtál, viszont eszébe nem jut senkinek, hogy nincs 8 általánosod, ha van ilyen végzettséged ... a hamisítással nagyot lehet bukni

2013. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

üdv.

lehet. van egy 2éves szakképzés amit ha elvégzel akkor a szakmát 2év alatt végezheted el.már bevittem és a bizonyítványomban benne van hogy iskolai végzettség 6általános így nem tudják elfogadni.

2013. márc. 13. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hmmm ... ez aranyos ... szakmát kaphatsz, jogsit nem ... nem tudom a megoldást, mert ha már bevitted nekik, akkor tudnak róla (a sok merdzsós romát kéne megkérdezni hogyan csinálták, mert hogy nincs 8 általánosuk, az tuti)
2013. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kb 1,5 éve volt hogy jártam kb már 80.000ft ot fizettem be csak bejött ez a törvény. jó lenne már egy jogosítvány de nem akarok két évet iskolába járni .
2013. márc. 13. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a 8 általános még nekem is megvan, ez alap mindenkinek, egyébként nem tudom h kaphattál szakmát ha még a 8 általánosod sincs meg hisz még a néhány hónapos tanfolyamokhoz is kell a 8 általános úgyhogy szerintem te kamuzol nincs te neked még szakmád se!
2013. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tommyy válasza:
38%
Nem buksz le vele hamisitottunk altalanos iskolai vegzetseget es az emberunknek meglett a jogositvanya
2021. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt max így tudom elképzelni.


[link]


Mármint, részszakmához valóban nem kell a 8.

szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!