Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megbeszéljem vele...

Szerintetek megbeszéljem vele a dolgot? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátom egy fiú ,akivel évek óta nagyon jóba vagyok és kozel állunk egymáshoz,de csak barátság,soha nem volt tobb, és nem is szerettem volna tobbet. Mindig mindent megtudtam vele beszélni. Viszont régebben is és most is bekavart ebbe egy lány.A barátom nagyon szerelmes ebbe a lányba, viszont a lány állandóan hazudik mindenkinek,kibeszél másokat a háta mogott, de ezt a barátom is tudja,de tudomást se vesz róla.Tobb fiu baratom van, jobban kijovok veluk mint a lanyokkal, es ez a lany pont az aki szeret keresztbetenni mindenkinek és ugymond az en helyemre palyazik(régtol megyen koztunk a rivalizácio).Tobbszor irta mar a baratomnak h o olyan barat akar lenne vele mint amilyen a baratom velem.ez nem csak nekem tunt már fel h velem szeretne kitolni, h eltavolodjuk a baratommal,de eddig nem jart sikerrel.Most pedig már betelt nalam a pohar, ertem en h szerelmes,de attol nem kell engem hanyagolnia.azt viszont nem fogom neki mondani h valasszon a lany és én koztem.Inkabb nem beszélek vele es nem is mondom el hogy mi a baj , mi bánt engem.es ugy erzem hogy nem is érdekli ot h miért haragszom ra.Hagyjam a fenébe a baratságunkat? vagy kuzdjek érte?
2013. márc. 12. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kérdezel olyat, amiben már benne van a válasz?
2013. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Véleményt kértek,hogy szerintetek mi a jobb.. ha megbeszélem vele ,vagy ha hagyom a fenébe ? ennyire nem világos?
2013. márc. 12. 18:50
 3/4 A kérdező kommentje:
*kérek
2013. márc. 12. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha neked valaki "A" mond vagy "B"-t akkor azt hiszed hogy jobb lesz.


Pedig ezt neked kell eldönteni.

Miért akarod, hogy mások döntsenek helyetted?


És ha rosszul sül el a dolog? Akkor ki lesz a hibás?

(Persze te leszel a hibás, de átverve fogod érezni magad.)


Ha ilyen egyszerű dologban nem vagy képes egymagad döntést hozni, akkor mi fog történni ha az életben sokkal nagyobb döntésben kell elhatároznod magad!?

Akkor is másokra fogsz mutogatni?

2013. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!