Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én látom így vagy tényleg...

Csak én látom így vagy tényleg egyre többen vannak az emok?

Figyelt kérdés
Olyan mintha kezdenének visszatérni, nem?

2013. márc. 10. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. 4 évvel ez előtt többen voltak.
2013. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen azt tudom, de egy pár ismerősöm is mostanság emo lett vagy nem is tudom o.o
2013. márc. 10. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
én már évek óta nem láttam egyet sem
2013. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy kicsit többen mint 2010-2011 ben de még mindig kevés most már mindenki Hipster
2013. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező! Lehet, hogy nem az emok vannak többen, csak több embernek tetszik ez a stílus, így több a pooser. Ismerd meg akik úgy néznek ki mint mi. Ha tényleg érzelmes emberrel van dolgod, nem cicababával, akkor emo az illető. De nem tudom, szeretném ha TÉNYLEG mi emok többen lennénk. Azt viszont nem, hogy a pooserek csoportja bővüljön. Puxx: emotional
2013. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont én is ezen kezdtem gondolkodni! Kiderült h rajtam kívül az osztályban még 5-en vagdossák magukat..
2013. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
legalább nem pózerok vagytok :P xd
2013. márc. 12. 16:41
 8/11 anonim ***** válasza:

emotional


Te most ezzel egyéniségnek érzed magad,vagy mi? Miért lenne jó,ha mégtöbb hülyegyerek lenne,aki 'jajajj,mindenki utál ezért kinyírom magam' világnézetet vallja? És miért írtad,hogy "puxx"? Beszélj már normálisan!


"legalább nem pózerok vagytok :P xd"

Miért,az miben jobb,mint az "eredeti" emo?

2013. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Inkább nem hordok le senkit, am is hagy legyen boldog hogy ő "nem pózer" :)
2013. ápr. 14. 12:02
 10/11 anonim válasza:
8-as válaszoló ezt most komolyan gondoltad? Igenis vannak ezek a nézetek hogy "utálom a világot" meg "utálok élni". Az emok külön egyéniségek mindegyikük. Mert nem tudhatod miért lettek olyanok amilyenek. Biztos volt jó okuk, ha meg nem akkor pózerek.
2013. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!