Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Borotva? Segítssééég!

Borotva? Segítssééég!

Figyelt kérdés

Szóval vasárnap (március harmadikán) Kerestem otthon egy Kék ("Eldobható") borotvát majd lehúztam a bajszom mert már elég nagy volt. Azóta szerdán borotváltam le megint és kezd életlenné válni de nem tudom honnan szerezzek másikat pénzem nincs (nem kapok zsebpénzt) apu meg elég messze lakik tőlünk tudnátok tanácsot adni? Anyu nem tudja hogy borotválkozok :S 14/f

kérlek segítsetek!!



2013. márc. 7. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
ha eddig volt bajszod, de most nincs akkor szerintem tudja, esetleg használd az ő borotváit
2013. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt, hogy 2 hónapig használtam ugyanazt a gagyi borotvát, mert nem volt újra pénzem :D igaz szenvedés volt, de nem halsz bele, addig meg majd kitalálsz vmit.
2013. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nem hiszem hogy tudja és elég életlen már egy picit megváűgtam vele magam elég életlen lett pedig új volt.
2013. márc. 7. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!