Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit takar pontosan a 'postai...

Mit takar pontosan a 'postai utánvét'?

Figyelt kérdés
Postázni szeretnék valakinek egy csomagot, és ezt utánvéttel tenném. Mit takar a postai utánvét? Annyit tudok, hogy az illető akkor fizet amikor kézhez kapja a csomagot. Ha én beviszem a postára a csomagot és utánvéttel feladom, nekem kell fizetnem valamit? Illetve, honnan fogják tudni, hogy mennyi a termék ellenértéke ami engem illet? Hogy fogok hozzájutni a termékem árához? :-) Akinek van ilyen téren tapasztalata, az kérem ossza meg velem... :-) Előre is köszi!
2009. szept. 12. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked nem kell fizetned semmit.A csomagra és a feladóvevényre,amit a Postán kell kitöltened,rá kell írnod,hogy milyen értékű a csomag,vagyis mennyi pénzt akarsz érte kapni.Ha a címzett átvette,akkor a aPosta a pélnzt neked fogja átadni.
2009. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jo az első válasz.de a feladási dijat ki kell fizetned.Bekell jelölni hogy a vevő vagy a feladó állja e a költséget.Ha a vevő neked akkor is ki kell fizetni, csak majd visszakapod
2009. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! :-)
2009. szept. 13. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!