Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon az érdeklődés:...

Facebookon az érdeklődés: nők/férfiak, az ugye nem feltétlenül szexualitásra vonatkozik?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel néhányszor találkoztunk, de tök rég érdeklődik, és bejelölt és az van kint neki, hogy nők és férfiak.. Alapból nekem nem szokott számítani a fb, szóval ne is gyertek légyszi azzal, h már mindenki csak ebben él és h úgy kell nekem...

Szóval a lényeg, hogy ez most egy kicsit azért elinditott bennem egy félelmet, valszeg rá fogok kérdezni, de azért mégis...szerintetek???



2013. márc. 3. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én legalábbis arra gondolok , hogy melyik nem érdekli szexuálisan .
2013. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eszméletlen a humorod! -.-
2013. márc. 4. 01:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Mégis mi az, amitől félsz?
2013. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy titokban becsempészi a kis gyurikát az ánuszodba?
2013. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. kérdezd meg tőle

2. a fb-n az a rovat szerintem a szexuális beállítottságra vonatkozik, de mivel ez nincs explicit odaírva, nem biztos, hogy mindenki így értelmezi. értelmezhető úgy is, hogy milyen neműekkel ismerkedne szívesen, ami önmagában nem jelent rosszat.

2013. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszi szépen, én is valami ilyesmire gondolok :)
2013. márc. 6. 02:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Felvilágosítok mindenkit, hogy mindenki a szexuális orientáltságot jelöli be. Egyébként ez elég fura.
2014. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akkor biztos lehetek abban hogy ha egy pasi érdeklődése az adatlapon férfi. Csak azt jelentheti homoszexuális? (Nincs beírva hogy nők)..... (új kérdező)
2019. aug. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!