Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az invitel lefedetségét ill...

Az invitel lefedetségét ill szolgáltatási területeit hol lehet megnézni?

Figyelt kérdés
Békéscsaba peremén lakom és jelenleg mikrohullámú internetet ill műholdas digi tvt használok,mivel az utcánkban nincs kábel ami más szolgáltatók csomagjait tudná biztosítani.A minap kaptam egy imailt az inviteltől hogy most akciósan tudnak csomagban(tv,internet,telefon)bekötést biztosítani.A honlapjukon beírt lefedetségi kereső szerint a lakcimemen a szolgáltatásuk biztosítható.Másnap meg is rendeltem egy csomagot és az ügyintéző is azt mondta kb 15 napos átfutási idővel be is kötik.Na most a félelmem a következő, utcánkban én az oszlopokon az áramszolgáltató 3fázisú kábelein kívül más kábelt nem látok,a közvetlen és távolabbi szomszédaim sem tudnak más kábelekről,a telefonos ügyintéző azt mondta hogy a jelenlegi mikrohullámú netes és tányéros tv szolgáltatásaimat lemondhatom hogy a következő hónapban már ne keljen potyára kifizetenem az előfizetési díjjat,egyébként már hűségidő sem köt hozzájuk és eléggé drágák.Nem szeretnék két szék között a földre ülni,kérem akinek ezzel a céggel kapcsolatban van tapasztalata,és tudja hogy működik ez ossza meg velem előre is köszönöm a válaszokat.

2013. febr. 24. 19:33
 1/2 szántóvető ***** válasza:

mezőmegyer?

[link]

2013. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szántóvető ***** válasza:

talán ez is segít.

[link]

2013. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!