Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltört a higanyos lázmérőm,...

Vancsai Erika kérdése:

Eltört a higanyos lázmérőm, és nagyon jót játszottam a golyókkal. Ablak nyitva, felmosva, kénpor nincs. Ápolónők írták, h többet is eltörnek a kórházban mégsincs bajuk. Nekem lehet bajom?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Pár éve eltörtem a lázmérőt, mert izzadt kézzel ráztam elég erőteljesen, kicsúszott a kezemből én meg elkezdtem játszani a golyókkal. Aztán jött anyám, és elszedte tőlem. Feltakarította, nekem pedig azóta sincs semmi bajom.

Nyugi, szerintem neked sem lesz:)

2013. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mindenki ilyeneket ír igazából, de a komolyabb oldalakon sok rosszat is írnak, ezért ijedtem meg! :(
2013. febr. 19. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért tartós tejet már ne vegyél.
2013. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig most vettünk egy kartonnal! :D Eladó, érdekel? :P
2013. febr. 19. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni. Ha észreveszel valamit, akkor elmész az orvoshoz, és ő tudni fogja, hogy mit kell csinálni. De ha sokan írták, hogy nem lesz baj, és én is mondom tapasztalatból, akkor tényleg ne félj:) Nem fogsz meghalni vagy ilyesmi nyugi:)
2013. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen igazad van! Majd ha rosszul leszek, orvoshoz megyek! Nem is értem, mit paráztam ennyit? :O
2013. febr. 19. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hőmérőtől semmi bajod nem lesz, a higanymérgezéshez sokkal több kell.
2013. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!