Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy nevezhetjük szakszóval...

Hogy nevezhetjük szakszóval ezt a fajta viselkedésmódot (lehet hülyeséget kérdezek)?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor valakinek olyasfajta "felsőbb rendűség" érzete van, hogy pl. hallgat egy zenét, és kb. istennek képzeli, meg nagyon egyedinek gondolja magát, és önkényesen reagál/cselekszik mindenre. Vagy mondjuk (ez már lehet, hogy más) társaságban mindig úgy viselkedik, mint ha nagyon egyedi lenne és próbálja úgy feltüntetni a mondandóját, hogy az bölcsnek hangozzon, holott semmi bölcs nincs benne. Plusz még sajnáltatja is magát, és ha kérdeznek tőle valamit, akkor próbál szerényen válaszolni rá és úgy kezdi a mondandóját, hogy "hááát... igen... de nem érdekes..." stb.



Remélem rá tudtam világítani, hogy mire vagyok kíváncsi. Tehát erre van valami szakkifejezés?

Köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 16. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos,de szerintem ez is egyfajta egoizmus.
2013. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De lehet,hogy nincs rá szakszó,csak el van telve magától és kész.
2013. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!