Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan képregényboltot...

Tudtok olyan képregényboltot vagy antikváriumot, ahova belehet adni a képregényeket/könyveket, és kapsz értük pénzt?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
be_lehet adni
2013. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Képregénybolt nem túl sok van az országban...azok is mind Budapesten vannak, amik szóba jöhetnek.

Antikváriumba nem biztos, hogy mindent bevesznek...de egy próbát megér...

Én egyszer például elvittem pár Tumakok, Bobót, Góliátot pár éve...de ilyen ismeretlen címeket nem vesznek be...főleg a szuperhősöseket keresik...és azokért sem adnak sok pénzt...

2013. febr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem nem ismeretlen képregényekről van szó. Az elmúlt 1-2 évben vásárolt batman, simpson család, mangák, tehár ismer címek! És az lenne a kérdésem továbbra is, hogy hol? :D
2013. febr. 16. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
A "hol"-t úgy kérdezed, hogy meg sem mondod a település nevét, ahol laksz :). Így elég nehéz bármi fajta tanácsot adni...
2013. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, igazad van! Budapesten élek! :)
2013. febr. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!