Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FIFA 13 széria kódot nem...

Szipőcz Ádám kérdése:

FIFA 13 széria kódot nem tudom aktiválni, mit tehetnék? részletek alúl

Figyelt kérdés

szevasztok!

Arról lenne szó, hogy nem régiben kaptam egy FIFA13 eredeti játékot PC-re akkor még XP volt a gépemen de arra nem tudtam fel tenni viszont a szériakódot aktiváltam ahogy regisztráltam az ORIGIN ra, és most meg Win 7 van a gépemen de amikor akarom telepíteni a játékot és be gépelem a széria kódott azt írja hogy ezt jelenleg használva van .... ha tudtok valami meg oldást vagy van valami tippetek kérlek írjátok meg

előre is köszönöm


u.i : teljesen új és eredeti a játék szóvbal tuti nem használta senki és nem volt más kezében rajtam kívül



#FIFA 13 #szérakód
2013. febr. 15. 13:52
 1/1 anonim válasza:
Valószínűleg nem formáztad le a vinyót mikor feltetted a Win7-et és maradtak fájlok a gépen ezért érzékeli úgy hogy már használatban van! Tedd fel újra a Win7-et de most formázd le az összes meghajtót (C,D) szerintem akkor már jó lesz.
2013. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!