Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldről szeretnék Magyarors...

Külföldről szeretnék Magyarországra levelet küldeni. A bélyeg dolgot nem értem. Nekem kell rá ragasztani, vagy a postán tesznek rá? Egyet, vagy többet? Mindegy milyen, csak bélyeg legyen?

Figyelt kérdés

A papírboltban a borítékokhoz adtak nekem 10 bélyeget, Deutschland felirattal és persze képpel. Az is megfelel?

Nagyon köszönöm a segítő válaszokat!!


2013. febr. 14. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen értékben vannak a bélyegek, amiket kaptál hozzá?
2013. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú...az van a hátulján,hogy 10x0,58 euro,tehát gondolom akkor darabja 58 cent.
2013. febr. 14. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy "standard Brief", azaz egy normál levél (20g-ig) magyarországra 58 Centbe kerül.

Szóval, ha csak egy sima levélről, képeslapról, ... van szó, akkor egyet felragasztasz a 10-ból és bedobod a postaládába (teljesen ugyanúgy, mint magyarországon).


Amúgy, ha netán egy többoldalas levelet küldenél, ami több, mint 20g, a kutya nem fogja lemérni, ugyanúgy el fog jutni magyarországra. Viszont ha beviszed egy postára, akkor ott lemérik és a helyes összeget kell kifizetned érte.

2013. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!Megy a zöldike.Igen,csak képeslapról van szó.Annyi kérdésem lenne még,a bélyeget hová kell ragasztani rá?Mert a címzést én jó magyar szokás szerint úgy írtam,hogy bal felső sarokba a feladó,jobb lent/középen pedig a címzett.
2013. febr. 14. 19:38
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
2013. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
A bélyeget is ugyanoda simán.
2013. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!