Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azokat a dalbetéteket, amik a...

Azokat a dalbetéteket, amik a Barátok Köztben megható jelenetek alatt vannak,  hol találom meg?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt direkt a sorozathoz írják, kereskedelmi forgalomba soha nem kerül. A műfaj neve "alkalmazott zene" és jó pénz van benne.
2013. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, kár pedig nem volna rossz, ha egészben is lehetne hallani őket, mert nem rossz zene részletekről van szó, s nagyon jól passzolnak a jelenetekhez... És az sem utólagos, hogy nem kis igény volna a közönség részéről ezen dalbetétek teljes egészében megismerése.


Azért köszönöm a választ!

2013. febr. 13. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
De mit akarsz teljes egészében megismerni? Az amit ott hallasz, teljes egész. Miért írnának egy számból plusz öt percet, ha utána soha sehol nem fogják használni... Azt a zenét kifejezetten az adott pillanathoz komponálják. Az adott időtartamban.
2013. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Imádom a filmzenéket, ennyi az egész. Egy 20másodperces jelenethez is mindössze egy 20mp-s zenét komponálnának...

Pontosan emiatt gondolom - lehet hogy rosszul - , hogy nem néhány mp-s darabokat készítenének el, hanem van hosszabb verzió is, és abból kerül ki az adott jelenethez a zene egy része.

2013. febr. 13. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A a főcímdalok már megvannak mind,de azért köszönöm.

Én a jelenetek alatt futó zenékre gondoltam.

2013. febr. 14. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy olyan dal, amit már hallottam néhányszor ebben a sorozatban, és nagyon tetszik a zene, de egyszerűen fogalmam sincsen, hogy ki énekli. Egy lassú dalról van szó, és nem magyarul van énekelve, ha jól hallottam a háttérből. Szerintem is az az ésszerű, hogy az egyes jelenetek alatt hallható zenéket bizonyos dalokból vágják bele, ami lehet akár külföldi szám is.
2013. ápr. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!