Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » WTF, reklám? Mással is volt...

WTF, reklám? Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Éppen egy videót akartam megnézni az interneten, de amikor betöltődött az oldal, egy olyan játékreklám volt, ami r*hadt hangos, és nem is lehet "kiIXelni". Amikor a videót teljes képernyőre állítottam, akkor is hallatszott az a ********* reklám. Hogy van joguk ilyesmire???

És amikor többször is új videót választottam, mindig ez a hirdetés volt.

(Az weboldal jobb oldali részén)

Kérdem én, ez nem kiborító?

>:(



2013. febr. 12. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

> Mással is volt már ilyen?

Én még nem találkoztam ilyennel. Melyik weblap volt ez?


> Kérdem én, ez nem kiborító?

Próbálkozz meg az AdBlock-al.

Illetve az Opera-ban ha jól emlékszem van olyan beállítási lehetőség, hogy csak akkor indítsa el az adott beépülő elemet, ha rákattintasz. Így a Flash-es videólejátszót el tudod indítani anélkül, hogy a mellette levő reklámokat is elindítanád.

2013. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni. Sajnos a youtube-nak ez az új pénzszerzési mániája, hogy teletömi reklámmal a videókat. :/
2013. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem youtube volt, hanem egy ingyenes filmes weboldalon.
2013. febr. 13. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaa... Az más!

Javaslom, az ilyen fostalicska streamelgetős weboldalak helyett inkább torrentezz.

2013. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Így már én is csak a torrentet ajánlom.
2013. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!