Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alt+num3=♥ Ezt nem...

Alt+num3=♥ Ezt nem értem, szóval a laptopomon van alt de nincs num, és így nem tok szívet csinálni. De akkor hogy lehet? Vagy hol keressem a num-ot, mert én sehol sem látom rajta.

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:

az enyémen van

Ha nincs numerikus billentyűzeted, akkor billentyűparanccsal nem tudsz, csak beillesztéssel.

2009. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy kérdezek de milyen az a "NUM'? Hogy néz ki a billentyű? Vagy ez a teljes neve? Honnan tudom megállapítani hogy nekem van e ?
2009. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ!

utolsónak:

nem tudom,apum rendes szg-jén olyan van,hogy num lock(rá van írva a billentyűre) az enyémen meg olyan van,hogy az F11 alá van írva téglalapba,hogy num és egy lefelé nyíl.

Én sem értem ezt:(

2009. szept. 6. 14:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam ezt a megoldást az előző kérdésnél.


Megpróbálom egy képpel megmutatni ,hogy melyik a numerikus billentyűzet(így a legkönnyebb szvsz):

[link]


☺ ☻

2009. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fn billentyű (funkcióváltó) a laptopon és NumLock bekapcsolása. Ekkor a billentyűzet bal oldala (kb. U-J-M billentyűktől jobbra) "numerikus billentyűzetként" fog funkcionálni (rá is van írva). Ott tudod használni.
2009. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2009. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

laptopon van olyan elvileg hogy "FN"

FN+F11=num lock

csak el nem felejtsd utána visszaállítani! :D

0ert 2ü3/nben így f6gsz írn5 ,D

2009. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
<3
2010. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2010. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez komoly, amikor írom a választ, megjelenik a szív, de ha elküldöm, ott már nem látszik.
2010. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!