Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ! FONTOS! Segítséget kérnék!...

! FONTOS! Segítséget kérnék! Melyik filmek ezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van két film amit régebben láttam az HBO-n és nem tudom a címüket. Remélem hogy valaki tud segíteni nekem, mert már régóta keresem őket, de nem találom.


Az egyik, ahogy emlékszem, egy lányról szól aki nyaktól lefelé le van bénulva és tolószékben ül, lélegeztető gépre van kötve. Megismerkedik egy sráccal erre még emlékszem és a többire sajnos nem.


A másik, tinikről szól akik a filmes csókokat próbálják el, szinte az egész film alatt. A végén talán egy autó motorháztetején csókolóznak, erre emlékszem.


A harmadik, egy fiatal lányról szól aki összejön egy pasival. Szerelmesek lesznek de a lány elhagyja a pasit, később kiderül, hogy azért hagyta el mert halálos betegsége van, nincs sok hátra neki. Talán a csaj anyja is ugyanilyen beteg volt és ő is meghalt régen.


Kérném, hogy aki tud segítsen! Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2013. febr. 7. 21:57
 1/2 anonim válasza:
nem biztos de lehet hogy az utolsó film az Édes November??????
2013. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 luca1 válasza:

Az elsö ez:


[link]


Táncoltass a dalomra.

2013. márc. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!