Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor is lehet fogszabájzó?

Loxiii kérdése:

Akkor is lehet fogszabájzó?

Figyelt kérdés
Van egy fogam hátul amit ki kell huzni de én nem szeretném ki huzatni, de kell nekem fog szabájzo (szerintem esti) atol még lehet fogszabájzom hogy van gy olyan fogam amit ki kell huzni ?? :O léci segitsetek nagyon fontos elöre is köszi

2013. febr. 5. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
jaj szúrja a szemem: FOGSZABÁLYZÓ
2013. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké de nem ez érdekel engem :/
2013. febr. 5. 21:30
 3/3 bensdorp ***** válasza:

Nappali fogszabályzót nem raknak fel lyukas, pláne kihúzandó fogak esetén - előtte ezeket kezelni kell, mert később, mikor tovább romlanak, nem lesz rá mód a fogszabályzó miatt.

Az éjszakai fogszabályzót nem zárja ki a rossz fog, de jó érzésű fogorvos nem fog addig bele abba se, míg nem rendezi a fogaid állapotát.

Ha pedig nem az állapota, hanem a helyezkedése miatt mondták, hogy kell kihúzni a fogadat, akkor is bizony át kell esned rajta. Ugyanis ha a fogszabályzó szakorvos megállapítja, hogy csak egy fog kihúzásával hozható rendbe a fogsor, akkor nincs mese.


Ne félj, a foghúzást nem érzed, az érzéstelenítő injekció pedig olyan, mint bármely oltás. Később pedig csak egy kis seb lesz a fogad helyén, ami szépen begyógyul. Egyáltalán nem nagy dolog a egész, viszont sok nagyobb bajt megakadályozhat.

2013. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!