Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Van egy fiú a...

Tancsika24 kérdése:

Segítség! Van egy fiú a suliban, aki nagyon tetszik nekem, de nem vagyok biztos abban, hogy én is bejövök neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam vele korcsolyázni es nagyon jól szórakoztunk.Már régebb ismerem őt.Másnap a suliban mindenki szivatott minket,hogy járunk meg ilyesmik.Szerintem ezért nem szeretné bevallani,hogy tetszem neki.Mit csináljak,kérjem el a telefonszámjat vagy valami? Nagyon hálás lennék,ha küldenétek pár tippet!Előre is köszi! ? :D

2013. febr. 1. 15:17
 1/5 anonim válasza:
Van esetleg olyan tantárgy ami nem megy és ő jó benne? Kérd meg hogy délután menjen átt segitsen, közben tudtok jól szórakozni is és közelebb is kerültök egymáshoz. Ő jó sportban ,tenekd viszont nincs kondid ? Kérd meg járjon ki veled futni vagy hasonló.
2013. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megy neki a nyelvtan, kérd meg, hogy korrepetáljon, és vidd magaddal az első válaszolót is.
2013. febr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg mondhatnad neki,kerdzhetned inkabb hogy nem segitene neked egy tantargyban...(abban ami nem megy neked de igazabol tudod a tantargyat,csak egy jo cel ahhoz hogy kozell lehessetek egymashoz,es akkor nem is mondana h butus vagy vagy ilyenek,es amikor magyaraz mivel te erted azt a bizonyos tantargyat konnyeben visszamondod neki.) szerintem ez is jo.
2013. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
cSAK ELOSSZOR TETTESD HOGY NEM TUDOD AZTAN MIKOR VISSZAKERDEZ (MIVEL ERTED A TANTARGYAT) KONNYEN VISSZAMONDOD NEKI.
2013. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. febr. 4. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!