Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a különbözö nyereményj...

Hisztek a különbözö nyereményjátékokban?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, mint pl. üzletekben vásárolsz valamit és beküldöd a kodot, vagy vásárolsz x összegért, és beküldheted a blokkot...stb...

Valaki nyert már esetleg ilyen jellegü játékkal?


2009. szept. 2. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
1x nyertem egy fehérarany női medált, de ez még a kereskedelmi tv-k megjelenése 2. évében. Azóta nem telefonáltam. Beküldősökben nem igazán játszom.
2009. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Valamelyik ásványvíz cimkéjét gyűjtögetve nyertem egy mozijegyet, de az se most volt, legalább 6-7 éve. Ez volt az egyetlen ilyen nyereményem, igaz, nem is játszottam túl sokat.
2009. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen játszom ilyen beküldözgetős játékokon, és rendszeren nyerek is.
2009. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tényleg?Akkor te szerencsés vagy:)..és mi volt a legnagyobb dolog amit nyertél idáig?
2009. szept. 2. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:

lopás, rablás, csalás, hazugság.

én nem veszek semmi ilyesmit.

2009. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Egy PLAYSTATION 3 volt az eddigi legnagyobb, amikor a bolti ára 160ezer volt. Apróságokat viszont sokszor nyerek (havonta, kéthavonta).
2009. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
valaki nyert már autót?
2011. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!