Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jobb a mangám?

Hogyan lehet jobb a mangám?

Figyelt kérdés

Tanácsot és véleményt kérnék...

Link: [link]



2013. jan. 26. 22:55
 1/4 cathilina ***** válasza:
Vagy az angolod rossz, vagy a párbeszédek. Kicsit mintha mindenki csak tőmondatokban tudna beszélni, ráadásul egyáltalán nem érteni az angyalok jellemét. Felvonultak megnézni, ahogy a királynőjük levadászik egy démont? Aztán az egyik mégis meggondolta magát, és inkább megvédte? Egy másik meg csak úgy odaadja a gyerekét, hogy ledobják a Földre, ahol majd harcolhat egy démonbabával? Érted, hogy gondolom azt, hogy nem tiszta a jellemük? Szerintem ez elbírna még nem kevés bevezetést.
2013. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem alapjában véve tetszett, bár a történet inkább lányos:) Ami nem tetszett az elején, azt a későbbi oldalakon kijavítottad, nevezetesen, h az egyenes vonalakat vonalzóval húztad. A balról jobbra olvasás egy kicsit szokatlan volt, de ez nem igazán hiba. Amin szerintem még javítani lehetne az az érzelmek ábrázolása az arcon, bár gondolom az nem könnyű. Egyébként meg ügyes vagy, csak így tovább.
2013. jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy kb mindenen, szerintem még nagyon kezdetleges a dolog, de nagyon aranyos és ha teheted ne is hagyj fel a próbálkozással. Amit javaslok , hogy szerintem a szövegbuborékokat meg a szöveget digitálisan tedd rá, egyrészt könnyebb, meg jobban tudod a szöveget pozícionálni, a többi igazából csak ilyen kezdetlegességbeli hibák, néhol kifejezéstelen arc, többnyire semmijen háttér, karaktertelen szereplők, de ez gyakorlással úgyis fejlődni fog.
2013. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háttér is legyen. :)
2013. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!