Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Föci érettségi, segítség!? (lent)

Föci érettségi, segítség!? (lent)

Figyelt kérdés
fönt van neten a földrajz érettségi követelmény.Sok mindent nem találok se neten, se könyvekben.Ha innen nem tanulok, csak a tanárom által összeállított 40 tételt, meg hozzá pár lapot (elméletileg azok lehetnek benne még az írásbeliben), akkor elérhetek egy 4es szintet?Aki érettségizett már, az meg tudná mondani, mire számítsak, mennyi válasz van benne kb az atlaszban?Ötöst szeretnék, de ha ez 4, feljavítom szóbelin.
2013. jan. 25. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor is elérhetsz 5ös szintet, ha nem készülsz rá semmit. Nem nagy durranás.
2013. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem úgy vettem észre, mikor feladatlapokat akartam kitölteni, hogy olyan könnyű lenne
2013. jan. 25. 15:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja meg topográfiára eleve kell készülni.
2013. jan. 25. 15:07
 4/5 anonim válasza:
Simán lehetsz ötös. Én tegnap tudtam meg, hogy érettségizhetnék belőle(most 10-es vagyok), sajnos későn tudtam meg:(. De tegnap kitöltöttem a tavalyi középszintűt és így hogy semmi külön tanár semmi tételkidolgozás és készülés nélkül megírtam tök jóra, megpróbálkoztam az emelt szintüvel is de ahhoz még hiányzik az idei tananyag, sajna lecsúsztam róla és esz a méreg hogy ilyen szar suliba járok de sok sikert, ennyi készüléssel simán meglesz:)
2013. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem semmilyen tananyag nem volt meg a fejemben.:D elég szar tanárunk volt, és csak egy évet tanultam.társadalomföciből anynit tudok, amennyi a tételekben van..Meg másolok egy órai füzetet:) És ennyi lesz nekem is.Végülis mész középfokúra?
2013. febr. 2. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!