Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a jó a punnany massifban...

Mi a jó a punnany massifban és a hasonló előadókban?

Figyelt kérdés
Mármint azt elhiszem hogy jó a szövege, de akkor akiknek tetszik a jó szöveg azok miért nem hallgatnak jó szövegű zenét? Mert ebben nincs is szinte zene. Akkor már inkább hallgatnának híradót, ott legalább nem a mondtat közepén vesznek levegőt és a mondtat után hagynak kis szünetet jelzésként hogy új mondat következik
2013. jan. 24. 22:31
 1/4 anonim válasza:
Kinek a pap.....fölösleges ilyeneket kérdezni szerintem, mert mindenkinek más a zenei ízlése. :)
2013. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ez igaz, csak az a bajom hogy ebben nincs is szinte zene. Én a rockot szeretem, de megértem ha valakinek az opera jön be. De ez csak szöveg. Olyan mint amikor a pap felolvas a templomban.
2013. jan. 25. 06:53
 3/4 MarkoG válasza:

nem voltál még templomban látom :)


figyelj, ne keress okot ki mit szeret, ez van, ez a rap-MC vagy mia franc"iska"... és én szeretem a rockot is(inkább a régebbit) poppot, egy két remixet is...Punnanyt nagyon szeretem de én meg OST(Original Sound Track) rajongó vagyok legfőképpen, akkor én kérdezzem miért van értelme a szöveges számoknak? hisz a zene mindent kifejez...Ennyi...

2013. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is inkább a régebbi rockokat szeretem :D de szerintem a rappet nem kéne besorolni a zenék közé. igen, szerintem az hogy mi a szöveg nem számít. egy olyan szám is tetszhet aminek nem érted a szövegét lásd: gangnam style, csomóan birják (én amugy nemnagyon szeretem). szerintem egy zenének az a lényege hogy át tudja adni az érzést. néha ebben segít a szöveg is, de ismerek egy csomó olyan számot aminek ha nem értem a szövegét akkor is ki lehet találni milyen hangulatú. a zene az érzésekről szól. a rap nem. az egy jó szöveg, elismerem, de inkább vers mint zene
2013. júl. 9. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!