Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyelv piercingem szúrás után,...

Nyelv piercingem szúrás után, fájhat tőle a torkom?

Figyelt kérdés
még múlt héten csutortokon szúrattam nyelv pc-t. éshát valahogyan a torkom azóta fáj, néha elmulik de néha kibirhatatlan.. ez a piercingtol lehett vagy valami mástól? .. kedd van és még mindig megvan dagadva és fáj is .. remélem nemfog kellenem kivenni.. és a nyelvem elszinezodott fehérre.. mit tegyek ezzel? .. sehogysem tudom eltávolitani ..
2013. jan. 22. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet attól persze lehet pont eltalált egy ideget
2013. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zsazsacska.meow válasza:

szia.! én tegnap előtt hétfőn szúrattam a nyelvemet. én lidokain spray-t kaptam, ami szétégette a nyelvemet. ízeket nagyon nem érzek, mint amikor forró itallal leégeted a nyelvedet, olyan érzés. de már gyógyul, szal el fog múlni. a nyelvem nekem is fehér, akármennyiszer is mosok fogat, de ez normális, hiszen gyulladás van a szervezetedben. el fog múlni, moss sokat fogat, a nyelvedet is, és öblögess kamillateával.:)

ezen kívül én beteg is lettem, borzalmasan fáj a torkom, folyik egy picit az orrom, és nagyon le vagyok gyengülve. :s anya szerint azért, mert havat ettem. :/ ma délután elmegyek az orvoshoz, megkérdezem, hogy a nyelv pc-e az oka, hogy beteg lettem, meg hogy mit ajánl rá.

minden el fog múlni, nem kell aggódni, a dagadás is elmúlik lassan, szopogass rá jeget (ne havat!) és öblögess kamillateával. de szájvizek is jók, több is van, de figyelj arra hogy "szájüregben való beavatkozások után is használható" legyen, ne legyen tele színezékkel meg cukorral, tehát pl. a listerine nem jó.

remélem tudtam segíteni valamennyit. :)

2013. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!