Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angyalok nevei és feladatuk?

Angyalok nevei és feladatuk?

Figyelt kérdés
NEM az ezoteriának nevezett áltudomány szellemlényeire vagyok kíváncsi, inkább a nagy vallások angyalaira, elsősorban a keresztény angyalokra, illetve ha vannak más vallásoknak is angyalai, akkor róluk is szívesen hallok.

2013. jan. 22. 16:30
 1/3 Vöri - Zoé válasza:
nézz utána. Mindenki más is azt csinálja. Google a barátod!
2013. jan. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nos, ezzel kezdtem, de elég kaotikus, mivelhogy az ezotv hülyeségei keverednek a témával, ami érdekelne... gondoltam, próba-cseresznye. azért kösz.
2013. jan. 25. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
angyal,belõlük van a legtöbb hirvivõnek nevezi a biblia õket, Szeràf, magasabb rangu szellemteremtmèny különleges fontossàgu feladataik vannak a Isten szàndèkànak a megvalòsitàsàban, Kerub, sàtàn is ez, kevesen vannak Isten trònja körül vannak, legalàbbis a jelenèsek könyve meg a dàniel könyve igy irja le õket
2013. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!