Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá szüleimet,...

Hogy vegyem rá szüleimet, hogy engedjenek motorozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy gilera robogóm,és már 2 x elestem vele 1.nagy bukkanóba belementem félkézzel,2.üvegre rámentem,és mind2őnél elég nagyot estem.. bekellett varni az állam,és a könyököm. És anyámék azt mondják h többet nem engednek soha motorozni.! de én ebbe belefogok halni mert még suliba se engednek el azzal!Hogy vegyem rá őket hogy elengedjenek?SEGITS ETEK LÉCCI!
2009. aug. 31. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
suliba motorozni.. ennek nagyon ilyen villantós szaga van már ne haragudj. Ha ez van a háttérben szerintem tök igazuk van (kivéve ha csak így tudod megoldani a suliba jutást).
2009. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs jogsid,akkor egyetértek velük,de ha lenne,akkor miért tiltanák tőled?! Ha mégis van,akkor beszéld meg velük,minden jogod megvan hozzá,csak vigyázz vele. Én még soha nem estem motorral,és remélem,nem is fogok:)
2009. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek után ne csodálkozz, hogy féltenek és tiltanak. Igazuk van :S Inkább abba "halj bele", hogy nem motorozol, mint igazából.
2009. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is estem már motorral csak a motoron lettek kisebb karcolások(kanyarba ugy ledöntottem hopgy leért az alja(robogóó)és kicsuszott alolam!!!De most már rendesen robogozok,figyelek az uton...Nemkell eszetlenkedni aza lényeg!)
2010. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!