Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szeretnek a lányok a one...

Mit szeretnek a lányok a one direction-ben?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok, és számomra felfoghatatlan tény az, hogy a tizenéves lányok csorgatják a nyálukat értük. Miért? Nem is néznek ki jól... A zenéjük? Nem hiszem, hogy nagy szám...

14/L


2013. jan. 20. 19:20
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom,de engem halálra idegesít,hogy minden nap hallom a suliban ,hogy milyen aranyosak meg cukik meg milyen eszméletlen zenéjük van..

Szerintem semmi extrém jó nincs a bandában.Én amúgy is utálom a fiú csapatokat,de szerintem ezeknek a hangjuk sem kiemelkedő,sőt ,nekem bántja a fülem néha.

A másik kedvencem,hogy majdnem minden lány Nagy-Britannia zászlós pólókban jár,mert a OD brit.

(Lehet lehurrogni,de nekem ez a véleményem róluk).

14/F

2013. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Imádom őket!!!! <3 <3

Ám a kérdésre a válasz: ízlések és pofonok. Másnak valószínűleg az nem jön be amit te hallgatsz. :)

16/L

2013. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Engem is idegesít az, hogy a lányok állandóan róluk beszélnek. Ha meg kérdezed őket mi a jó bennük azt mondják: "Olyan cukííííííík" Már nem azért,de egy férfi, fiú férfias vagy jó képű szokott lenni, nem cuki. Erre azt mondom, hogy elég rájuk nézni és látni, hogy teljesen cukik azaz Melegek!!! Aztán ezután te vagy a rossz, hogy csak irigyled őket és te sose leszel ilyen híres... Hát nem is akarok olyan híres lenni.

Sajnos a mai világban a híres színészek és énekesek 80%-a meleg. Aztán sokan mondják "Nem tehetnek róla, hogy melegek" No comment... KI az aki helyettük döntik el, hogy normálisan a nőket vagy a velük azonos nemű embereket szeretik. Nekem ez a véleményem. De ahogy az előző kommentelő is mondta :"Ízlések és pofonok"

14/F

2014. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!