Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért párolog a hógömbjeimből...

Miért párolog a hógömbjeimből a víz?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 13:58
 1/2 boy128 válasza:

Szerintem próbálkozz az ezotéria témakörben is.. :D

Normál esetben nem kellene, hogy csökkenjen a vízszint bennük, hiszen nagyjából zárt rendszerről beszélünk. Ha azonban nagyon lassú folyamatról beszélünk, előfordulhat valami egészen apró rés, melyen kiszivárog észrevétlenül. Megoldást erre nem tudok, mert nem hiszem, hogy az álló vízbe helyezés (lásd lyukas bicikligumi) kiderítené a baj forrását, amit utána egy leragasztással megoldasz, de egy próbát megér. :)

2013. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

de az a baj, hogy az összesből és mások is mondták már, hogy náluk is ez a baj. amikor megveszem, akkor semmi, aztán egy pici és fokozatosan fogy belőle. nem gyorsan, csak 2005-ben vettem az egyiket (mindre ráírom) és azon már látszódik rendesen. nem értem, hogy mitől lehet.

de köszönöm, hogy próbáltál segíteni :)

2013. jan. 11. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!