Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért piszkál mindig?

Miért piszkál mindig?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel régen nagyon jóba voltam,de most már nemvagyunk túl jóba, sőt szinte egyáltalán nem.Ez egy kicsit bánt, de ami a legjobban bánt az az, hogy állandóan bántó vagy sértő dolgokat mondd.Akármit mondok vagy csinálok az őt vagy idegesíti vagy mondd valami olyat nekem ami bántó.Nemtudom miért csinálja de nagyon rosszul esik.Az is rosszil esik hogy csak velem csinálja ezt, és a többi barátnőmmel jóban és jókat bezsélgetnek, mikor én nemtudok vele rendesen.

2013. jan. 10. 18:32
 1/2 LePeDő ***** válasza:
Mert őt az bántja h már nem vagytok jóban, de ezt (lehetséges h csak tudatalatti) nem vallaná be és ezért próbál inkább távol tartani magától, ami úgy a legkönnyebb ha ezt teszi. (Am ez csak egy tipp mert az is lehet az oka h szimplán utál vagy idegesítőnek tart téged :D)
2013. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert nem tudott megdugni
2013. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!