Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kulcsszavakkal keressek...

Milyen kulcsszavakkal keressek rajzolható női arcképet, portrét?

Figyelt kérdés

Egy lehetőleg szép nő/lány arcának képére lenne szükségem, aki annyira nem híres, mert akkor mindenki tudni fogja, ha nem hasonlít a rajzom.:P Képet is linkelhettek.(Ha lehet ne hidrogén-szőkét, mert azt nagyon nehéz megrajzolni)

(Próbálkoztam már a kereséssel, szóval nem hülyeség ez a kérdés, még ha valakinek annak is tűnik (aki esetleg nem járt még hasonló cipőben)



2013. jan. 10. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki tud rajzolni, annak bármilyen emberi arc rajzolható.

Gyakorlásra is jó bármelyik.

Tehát nem értem mi az a "rajzolható női arckép."

2013. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A probléma abban gyökerezik, hogy én nem tudok rajzolni. Rajzórán ez a feladatunk(mindenkinek), és ugyan elég jó megy, azért zseni nem vagyok. A rajzolható azt jelenti, hogy

1. nem lóg rá semmi a fejére(haj/kéz stb.), mert én azt nem fogom megrajzolni+a tanár sem arra kíváncsi szerintem kezet hogy rajzolok, ha arcrajzot adott fel feladatul.

2. nem annyira "karakteres", pl. nincs óriási orra, mert akkor tuti elrontom, és még nagyobbnak fog hatni és ronda lesz szegény.

3. ezt nyilván nem kellene tudnotok, de nagyjából szemből kellene lennie

4. ne legyen se túl világos, se túl sötét, mert úgy nem látom benne az árnyalatokat, és nem tudom lerajzolni

5. szintén elfelejtettem odaírni, de se nem kisgyerek, se nem idős nő kell, mert azt is másképp kell megrajzolni(főleg az időset), és arra nem vagyok még felkészülve

6. Szép legyen, mert kb. egy évig ezt fogom rajzolni, és a végén már megunom + még csúnyábbra rajzolom, ha nem az.

Azt hiszem ennyi(meg még, amit a kérdés alatt leírtam)

2013. jan. 10. 18:56
 3/5 A kérdező kommentje:
+(ez a kulcsszóba nem szól bele, csak egyik oka annak, hogy nem tudok találni)viszonylag nagy méretű legyen, mert nem fogok bélyegképet rajzolni.
2013. jan. 10. 19:03
 4/5 anonim válasza:
Szerintem jobb lenne kiallitani magad ele valakit es azt portrezni, na de ha mar keprol akarsz [link]
2013. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Majd megmutatod egy foton?
2013. jan. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!