Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fegyelmi tárgyaláson mi...

A fegyelmi tárgyaláson mi történik pontosan és menejk inkább fegyelmire vagy menjek át másik suliba? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval van sok szaktanárim(8) és 2 szaktanáriért kapok 1 oszfőnökit. De nálam kihagytak pár fokozatot és az igazgatói rovonál járok. Komolyabb dolgot nem csináltam a suliban csak sok apró dolgot mint pl.: beszólogattam az órán , beszoltam osztársakank ilyesmi... ezért hívta fel az osztály főnök anyumat hogy vagy elkéne mennem a suliból vagy fegyelmi tárgyaláson döntenek a sorsomról.

És hát átmehetnék egy roszab suliba mint most járok de han elmegyek fegyelmire akkor nem biztos hogy kicsapnak.

De ha meg mégis kicsapnak akkor nem biztos hogy az a suli átvesz engem amibe szeretnék mjd menni.... Mit tegyek?



2013. jan. 9. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ember! Írni sem tudsz, inkább a tanuláson járjon az agyad!
2013. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem 2x is volt fegyelmim, mert ilyen szemet gimibe jartam. nem csaptak ki. aztan lenyelvvizsgaztam,leerettsegiztem 4es 5osre, most pedig eppen diplomazom.


Nem kell elitelni valakit azert, mert kicsit eleven. Nekem is meg volt a velemenyem mindig minden tanarrol (ez azota sem valtozott, csak mostmar inkabb megtartom magamnak) persze ezt ok nem igazan toleraltak.

2013. jan. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válasz írónak: Huzzel...

2. válaszírónak meg köszi..

2013. jan. 10. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!