Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megvan az érettségim mit...

Ha megvan az érettségim mit kell tegyek ahhoz, hogy börtönőr lehessek (BV-s)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Asszem van valami képzés és gyakorlat és eü alkalmassági. Neten van róla sok. Nem túl sokat keresnek, jól meggondoltad?
2009. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát előveszik először is a családfádat és teszem hozzá mindent meglelnek pl: családtag, uncsi, barát akárki nem lehet börtöntörtelék mert akkor alapbol bukta:S igy járt egy barátnőm is mert ez akart lenne (sztem ez nem női meló, de ó tudja) scak hát az apja, uncija börtönben voltak és már nem lehetett őr,pedig kicsikori álma.


Am asszem annyi h bemész a börtönbe aztán ott kérdezgetnek, ki kell kérni az erkölcsi bizit, aztán gondolom lesz vmi tanfolyam is.

2009. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Én börtönben dolgozom, és a sok hülyeséggel ellentétben elmesélem neked, hogy mi kell ahhoz, hogy ott dolgozhass Te is.

Be kell menni jelentkezni. Ha van felvétel, abban az esetben kapsz egy formanyomtatványt, melyet értelemszerűen a családtagok adataival ki kell tölteni (élettárs, házastárs, szülők, gyermek). El kell menni orvosi alkalmassági vizsgálatra (látás, hallás, pszichológia, vérvétel, vizelet, belgyógyászat, stb.). Na ha ez megvan, és alkalmasnak tűnsz orvosilag, és a nemzetbiztonsági átvilágítás is sikeres volt, akkor már kezdheted is a tíz hetes bentlakásos BV iskolát Budapesten. Ha nem dőlsz ki a tíz hét során, és sikeres vizsgát teszel, akkor isten hozott a csapatban.

Mielőtt elbíznád magad, hogy bv-s lettél, a próbaidő 1 év, és ezen az időn belül indoklás nélkül megszüntethető a munkaviszony. Sok sikert!

2009. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az nem 10 hét hanem 4 hét! Én is bv.-s voltam
2010. nov. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na akkor ki is javítalak BV-s kollega!! A kiképzés az 14 hetes. Vagy csak az egyest lehagytad??
2010. nov. 7. 21:55
 6/6 anonim válasza:
Én is börtön őr szeretnék lenni de akkor tök mindegy milyen érettségim van csak legyen?Meg milyen a képzés miket kell csinálni?És háány hetes?
2011. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!