Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudja, hogyan kell átkot...

Ki tudja, hogyan kell átkot levenni? Vagy hol lehet levetetni és mennyért kb?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos,létszíves,csak komoly válaszokat várok. Akinek volt tapasztalat v bármi az azt is írja le létszi.
2009. aug. 27. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Miért hiszel ilyen babonákban?Olyan nincs,hogy valakit megátkoznak és az rajta marad.Ha minden átok megfoganna,kevés egészséges ember szaladgálna a földön.Aki azt,mondja,hogy leveszi rólad az állítólagos átkot,az csak sok pénzt akar leszedni rólad,valamilyen hókusz-pókusszal.

Gondolkodj el inkább azon,hogy mit tettél vagy mit nem tettél meg,ami miatt elátkozottnak hiszed magad?

2009. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek és nekünk egy éve huzamba csak a rosszak jönnek mindkettőnk kapcsija szétment pasi miatt halálok lopások sorolhatnám egy nap eltéréssel kezdődött.. Nem vok kíváncsi ki néz hüének ki nem, segítséget várnék,hogyan lehet levenni. én dolgom hogy hiszek e egy reményben hátha azzal helyrejön és a régi lesz minden!
2009. aug. 27. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Frabato!keress rá a neten
2009. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
gec mekkorát röhögtem. látom, valakik még hisznek a mesékben. de figyu hívj engem én leveszem az átkot, ha te nem éred fel.
2009. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tesómat egyszer Szegeden megállította egy "nem éppen fehérbőrű egyén", azt mondta, hogy rontás van rajta. Tesóm persze nem hitt neki, erre a nő olyan dolgokat mondott a bátyámról, amiket csak ő és a hozzátartózói tudnak és nem ilyen sablonos dolgokat... Végül adtunk neki egy 500-ast, mondott még pár dolgot, valahogy "levette" a rontást és ennyi volt. De én mégmindig elég szkeptikus vagyok.
2009. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak! nem emlékszel rá hogy kb mit csinált,hogyan vette le?
2009. aug. 28. 00:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon figyeltem, de majd megkérdezem a tesóm.
2009. aug. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy átok van rajtad. Minden ember életében vannak rossz szériák. Lehet hogy csak egy rossz szériád van. Van a környezetedben olyan aki képes átkot küldeni rád?

Az esetek 80 %-ában amikor azt hiszik meg vannak átkozva valójában nincs átok, csak a sors éppen lefelé gördíti a kereket.

2009. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nagy F. László válasza:
2012. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!