Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pasik/srácok! Mit gondoltok a...

Pasik/srácok! Mit gondoltok a domináns nőkről, valamint a hősnőkről? (közvéleménykutatás-dolgozathoz kell )

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 17:25
 1/6 anonim válasza:
Ha a dominancia nem jár elnyomással semmi baj,van akinek ez kell egy kapcsolatban,de ha ez a másik földbe döngölésére kell az már bajos.A hősnők azok csak jó ha ilyenek főleg ha kellően izmosak és így csinosak,hiszen férfiak vagyunk vagy mi!
2013. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 8. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy domináns nő iszonyatosan izgató, de ez saját vélemény.
2013. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 28. 19:37
 5/6 Makacs Kun válasza:
Én - 48 éves szubmisszív férfiként - odavagyok a domináns nőkért, ha amúgy intelligensek és kedvesek. Mert van ilyen (levelezésben is vagyok néhány kedves és intelligens domináns nővel, találkozgattam is ilyenekkel). Az arrogáns, bunkó embereket nem kedvelem, akkor sem, ha domináns nők. Segít megérteni ezt az, hogy - sokak elképzelésével ellentétben - a szubmisszív férfiak általában nem megtört gerincű rabszolgák, akik mindenkinek behódolnak, aki csak azt akarja, hanem sokkal inkább olyanok, mint a középkor lovagjai, akik szívük Hölgyének hódolnak be saját akaratukból, szabadon, és ezután szolgálják Őt.
2013. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2013. jan. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!