Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pár nappal ezelőtt álmodtam...

Pár nappal ezelőtt álmodtam valami furát, amit nem tudok hova rakni. Mit jelenthet? Vagy mi az értelme? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hirtelen kerültem oda, pontosan nem is tudom, hogy hova. Talán egy teremben ültem. Volt ott egy igazán helyes fiú, igazán ismerős arccal. (A baj az, hogy utólag nem ismerem fel.) Ez a srác végig velem beszélgetett. Sajnos nem emlékszem miről. Aztán egyre csak közeledtünk egymás felé, rengeteget beszélgettünk, és mondom nagyon ismerős volt. Adott egy puszit a nyakamra, és egyre csak azt bizonygatta, hogy nagyon-de nagyon szeret. Ez nekem baromi jól esett. Bár van egy másik fiú aki 5 évvel idősebb nálam, rám sem néz (gondolom, mert nagy a korkülönbség, meg mert van barátnője). :( Na és ez a fiú az álmomból elhivott a vidámparkba. Én gondolkodtam, hogy ha elmegyek vele, akkor mi lesz a másik fiúval (a valóságból), de végül elmentem a vidámparkaba. Utána nemsokkal felébredtem. Nem tudom ez miért történt!? Segitsetek!

2013. jan. 7. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs jelentősége. Mindenki álmodik furákat, amit nem tud hova rakni. Én is álmodok ilyeneket néha. Ha esetleg történne valami fura ezzel kapcsolatban, pl. beteljesedett vagy hasonló, megírod privátban? :D
2013. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!