Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én vagyok toronymagasan az...

Én vagyok toronymagasan az átlag felett vagy az átlag van mélyen?

Figyelt kérdés

16 vagyok most leszek 17.Azt vettem észre már általános iskola 8 osztálya óta(mióta több iskolába,több közösségbe járok) hogy a fiatalok egyszerűen motiválatlanok,mindent a mának mentalitásúak és egyszerűen beszűkült látásmódúak.Akárhol vagyok mindenhol csak iskola allergiás bulifüggőkkel találkozom,akiket én mint a természettudományokat szerető ember nem értek meg.Nem tudom hogy én élek kevés ideje és csak most kezdtem el ezt megfigyelni,vagy ez mindig is így volt.Ha ez csak pár éve/évtizede zajlik akkor mondjátok el mitől alakult ez ki?Ez is ennek a rengeteg nyugati baromságnak anbetörésével magyarázható?Vagy valami más?


És mint mindig:TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2013. jan. 7. 14:30
 1/4 anonim válasza:
91%
Erre csak annyit mondhatok barátom, hogy stréber.
2013. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.


[link]


További válaszokat várok.

2013. jan. 7. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hívtak meg a bulikba, mi és sok a ráérő időd töprengeni? :)

Vagy ha tényleg a saját nagyságodon töprengsz... hát íme a véleményem: egy ember sem nézhet le úgy egy másikat, ahogy te megteszed, ráadásul úgy, hogy nem is ismered őket. Kizártnak tartom ugyanis, hogy "mindenhol" bulifüggőkkel találkozz! Vagy ne partihelyekre járj ismerkedni :D

Egyszerűen csak magányos vagy, amivel nem lenne baj, sőt, de te még rosszindulatú és szánalmas is vagy mellé.

2013. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
90%
egyetértek... túl sokra tartod magad, és túl kevésre a többieket.sürgősen változtass a hozzáállásodon, vagy keserves egy életed lesz...
2013. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!