Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell kérvényezni, hogy...

Hogyan kell kérvényezni, hogy Magyarországon is adható legyen egy női név?

Figyelt kérdés

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?(A kiejtés elvén kívül...) Kb. mennyi idő mire megmondják, hogy lehet-e vagy sem?! (Amit választottam különben megfelel, úgy írjuk, ahogy ejtjük!!!)

A válaszokat előre köszönöm!!!



2013. jan. 2. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kérvényezni sem kell, ha az egyik szülő (vagy felmenője) bizonyítottam külföldi származású, ahol az a név elfogadott. Egyébként hosszabb távon inkább kiszúrás a gyermekkel, bár gondolom nem ilyesmi néven gondolkodsz, mint Dzsesszika, Dzsenifer (magyarul leírva nem túl szép, bár ezzel nem kívántam senkit se megbántani, akit így hívnak).
2013. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De "sajnos" egyikünk sem külföldi,így nem lehet. Nem olyan érdekes név csak nem magyar eredetű...

Hát nem tudom, de azért köszi!!!

2013. jan. 3. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!