Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az elterelés hogyan zajlik?

Az elterelés hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
csak elbeszélgetnek az emberrel vagy minden alkalommal vért vesznek és vizeletet? vagy csak a büntető eljárás meginditásánál vesznek mintát?

2013. jan. 2. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Büntető eljárás megindításánál.
2013. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és utána már nem vesznek mintát soha az elterelés folyamán?
2013. jan. 2. 14:53
 3/7 anonim válasza:
Szúrópróba szerűen vesznek, de 50 emberből 1nél van ilyen ha beszopod pont te leszel az :S
2013. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ilyent ***** válasza:

3-as

Magyarázd már el nekünk ha megkérlek hogy ugyan miért nyalná be a sót???


Hogy zajlik???

Bemész, köszönsz.

Lejelentkezel.

Kapsz egy állandó pszichológust.

Aztán elküldenek a dokihoz. Az felvesz egy kortörténetet.

Meg utána a pszichológussal beszélgetsz egy kicsit.

Megkapod a papírt hogy ott voltál.

Aztán viszlát.

(Ez akkor van, ha ott azt mondod, hogy nem akarsz leszokni. Mert akkor ők sem erőltetik. És a következő héten már csak 5 perc lesz a procedúra)

2013. jan. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kedves utolsó, igen ez így igaz, ahogy leírtad, nekem egyik ismerősöm 17 éves, elkapták elterelésre elküldték, de neki kötelezően ott kellett lennie, zaklatták telefonon a szüleit meg őt is, ha nem ment el. És szúrópróbaszerűen gyors tesztet csináltattak vele ( meg másokkal is) szerintem ez "terelő" kérdése ki hogy végzi a munkáját úgy tűnik nálunk komolyan veszik a melót.
2013. jan. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ilyent ***** válasza:

Utolsó

Neked az ismerősöd jár és nem te!!! Én amikor jártam nem voltam FK de engem is hívtak ha nem értem oda. De inkább én szóltam utána hogy nem tudok menni vagy késni fogok. Mivel időpontra kell járni.

"És szúrópróbaszerűen gyors tesztet csináltattak vele ( meg másokkal is)"

És utána mi van??? Kapsz egy fekete pontot vagy mi???


"szerintem ez "terelő" kérdése ki hogy végzi a munkáját úgy tűnik nálunk komolyan veszik a melót." Hát azért kíváncsi lennék, aki nem mutat hajlandóságot a leszokásra, azt heti 1 15 perces ráolvasással, hogyan szoktatják le???

És szerintem, te nem TUDOD CSAK HISZED és a 2 között nagy a különbség. Csak azt nem értem hogy az ilyen emberek minek válaszolnak.

2013. jan. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha a teszt eredményéből azt látják, hogy nem csökkent a szervezetedben a drog (tehát szívtál közben valamit) abban az esetben megindul a büntetőeljárás és bíróságra kerül az ügy
2014. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!