Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valami komolyabb baja?

Lehet valami komolyabb baja?

Figyelt kérdés
A barátom tegnap előtt flexxelt, és nem viselt szemüveget, akkor még nem vette észre másnapra szúrt fájlalta piros volt a szeme, és úgy néz ki mintha szikra(vagy hogy hívják) benne lenne, de már nem tudjuk kiszedni,belemélyedt sztem, nem mindig fáj neki csak ritkán, ha nem menne el dokihoz az gond? mert hallottam róla,hogy betokosodik többel köti be,mert akár akkor szem műtét is lehet belőle és a látására lehet vmi gond. igaz ez?

2013. jan. 1. 19:33
 1/3 anonim válasza:
Szerintem mindenféleképp küldd el egy orvoshoz, mégha nincs is semmi baja, legalább biztosra mentek. Fő a biztonság.
2013. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma elmentünk be a szemészetre,és kiszedték neki,hálaistennek nem lett komolyabb baja:)
2013. jan. 2. 20:44
 3/3 anonim válasza:
Első vagyok; akkor jó, ennek örülök.
2013. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!