Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyek lesznek a nyugdíkifizet...

Melyek lesznek a nyugdíkifizetési napok 2013-ban folyószámlára?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Bizonyára Ön is az ONYF ütemézését tartja hitelesnek.

Az ONYF a 2012-es évi kifizetéseket 2011. december 27-én jelenítette meg.

A 2013-as ütemezést még nem közölték, eszerint holnap, vagy a napokban várható.

Eddig a névleges utalási nap 12-e volt, amelyik hónapban nem munkanapra esett, ott a megelőző munkanapon utaltak (hajnalban). Decemberben általában a hónap 2. munkanapján végezték az utalást. Ha nem történik jogszabályi változás (nem olvastam, hallottam ilyen tervről), akkor 2013-ban is így számolható ki, míg meg nem jelenik az ONYF honlapján. (A keresési szöveg a főoldalon: "Az Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság tájékoztatója a nyugdíjak folyósításáról (2013)". (Természetesen idézőjelek nélkül, illetve elegendő az utolsó 2 szót és zárójelben az évszámot beírni a keresőbe.)

Most még csak (2012)-vel van találat.

2012. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nyugdíj utalás időpontjai banki jóváírás esetén: 2013.

január 11. péntek

február 12. kedd

március 12. kedd

április 12. péntek

május 10. péntek

június 12. szerda

július 12. péntek

augusztus 12. hétfő

szeptember 12. csütörtök

október 11. péntek

november 12. kedd

december 4. szerda

2013. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 3. 02:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!