Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vannak olyan uszodák ahol...

Hol vannak olyan uszodák ahol a takarítónő csak úgy bejöhet mondjak a férfi öltözőbe?

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

ne értsd félre, nem trollkodni akarok, tényleg csak kíváncsiság:

te most arra vágysz, hogy az uszoda öltözőben rád nyissanak, vagy takarítónő vagy?

2012. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen uszoda :D Nem is értem a kérdést
2012. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Pont tegnap este történt (azaz pár órája), hogy a Sun Palace férfi öltözőjébe a takarítónő beslattyogott, pedig voltunk bent férfiak. És nem is zavartatta magát.

Majd 1 órával később épp zuhanyoztam, mikor a zuhanyzóknál tűnt fel. Felháborító! Szóvát tettem, de azzal védekezett,h nem tudta, vannak-e. (Sztem nyitva tartási időben akkor sincs ott keresnivalója.)

Majd mikor már öltöztem fel, a vége fele ismét bejött, ekkor épp 8an voltunk bent, különböző felöltözöttségi szinten, többen közöttük kintről hallhatóan is beszélgettek. Kérdeztem: "fogadjunk most se tudta, h vannak bent!" És ahelyett, hogy elhúzott volna a pi csába, nyomult be tovább, és azt szajkózta, h el kell végeznie a munkát. TÖKRE NEM ÉRDEKEL, a hülye takarítást sztem nem emelheti több tucat ember méltósága fölé.

2020. febr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!