Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy derithetem ki facebookon...

Hogy derithetem ki facebookon ki az aki állnéven irogat? Buta válaszokat nem kérek!

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok! :D
2012. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, hacsak nem ismered a stílusát és az tükröződik az írásában.
2012. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem igaz, az első hazudik.


Én vagyok az!

2012. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mintha úgy rémlene hogy azt írtam "buta válaszokat nem kérek" !!! A 2-ik válaszolonak épp ez az hogy nem vagyok benne biztos hogy ő az aki írogat állnéven csak az a baj hogy nem nekem irogat hanem a páromnak ezért kérdeztem azt hogy nem lehetséges valahogy kideriteni.
2012. dec. 22. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
ekkora bunkót -.-
2012. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mind amilyen te vagy nahát ne mondj magadról ilyen jelzőket!! :O
2012. dec. 22. 23:01
 7/8 anonim ***** válasza:
ismeretlennek ilyet írni... akkor mi ez?! Na mind1 ilyenre nem is pazarlom az időmet!!!
2012. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Ivett, azért, mert valaki viccesen próbál egy hülye kérdésre válaszolni még nem kellene ennyire ordenáré stílusban privát üzenetet küldeni. Pláne nem ennyi helyesírási hibával,mert így abszolut hiteltelen a fenyegetőzésed, és csak jobban nevetek rajtad.
2012. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!