Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van olyan személy aki...

Ha van olyan személy aki ismeri es használja a titokot segitsen kérem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy jo uton haladok-e?Van egy vidéki házam amit idén örököltem de szeretnem eladni és a pénzböl egy konkrét lakást veni.Én minden nap egy füzetbe leirom 10-szer hogy akarom hogy ..... eladjam a házat és megvegyem a másikat + azt is leirom hogy az uj lakásba boldog meg stb akarok leni ezenkivül ha idöm van leirom ha nics csak vegig gondolom amiért hálás vagyok elkébzelem vagy szintén ha idöm elgedi leirom és elkébzelem ahogy az uj lakásba vagyok.De a párom egy elég negativ személyiség én probálom éneklésel zenehallgatásal elterelni a gondolataim mikor veszekszik de mostanába kezd elegem leni és hamar betelik a pohár és félek hogy emiat nem sikerül majd az egész.Ez igy van nem fog emiat sikerülni?Mindent jol csinálok?Még kell valamit tenem? Ja es hetente minimum 2-3 alkalomal megnézem a titok filmet is.

2012. dec. 20. 15:45
 1/3 Jézus :) ***** válasza:
Ezek adolgok benned vannak. A film inspirálhat. Jézustól megkérdezték a tanítványai, hogy mikor jön el a Mennyei királyság? Ö azt válaszolta, hogy itt van körülöttetek, csak ti nem veszitek észre. Ha igazábol akarod, és érzed, hogy ez úgy is lesz, akkor megadatik. Ha vannak kétejeid, akkor viszon határt szabsz. Te magad vagy a lassítója a dolgoknak. Ha dilemmázol, akkor már elnizonytalanodtál. Biztosnak kell lenned, barmi is szól közbe. Te vagy a kulcs, nem a környezeted.
2012. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A párkapcsolatok jobbá tételéről is szól egy fejezet A titokban, konkrétan az "Amit értékelek a másikban..." lista. Miért nem alkalmazod azt is?
2012. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget :)
2012. dec. 27. 06:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!