Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok találni senkit aki...

Nem tudok találni senkit aki segítene nekem újrahúrozni a gitárom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy klasszikus gitárom. húrcserére szorulna meg is vettem a készletet de sehol sem találok embert aki tudna segíteni felrakni rá. nem tudom mégis hogy oldjam meg. Nyírbátori vagyok
2009. aug. 22. 15:28
 1/5 anonim válasza:
Hogy ha van valamennyi kézügyességed magad is megtudod csinálni, nem nehéz csak kicsit időigényes. Megnézed hogy hogy vannak a húrok felrakva. És a húrláboknál kezdve szépen befűzöd, megcsinálod hasonlóképp mint eredetileg volt, majd a hangolókulcsoknál is befűzöd és addig tekered míg elég szoros nem lesz(természetesen mindegyik húrt a megfelelő hangolókulcshoz befűzve). Mikor végeztél,pedig behangolod,de a húrcsere után majd gyakran kell újra hangolni,mert még nyúlni fognak a húrok egy ideig.
2009. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
talán még az egyik véget meg is tusnám csinálni de nézd meg, a másikon így kötözgetve van, nah aazzal tuti ne mboldogulnék [link]
2009. aug. 22. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy duplacsomó... én is maganak húroztam a gitáromat. Semmi nincs benne!
2009. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megpróbáltam, néztem videókat hogy kell de valamiért nem megy, a 3 vastagot felraktam, de a csupasz nylonhúroknál nem megy mert valahogy mindig keresztbe megy a húr a csigán ahogy tekerem akárhogy is csinálom nem tudom normálisan rátekerni
2009. aug. 28. 11:54
 5/5 A kérdező kommentje:
nah megoldottam. ennek kicsit másabb hangzása van, olyan fémes vagy nemtudom... olyan mintha kevésbé lenne telt a mély is pedig nem hiszem hogy a gyári húrok jobbak voltak ettőől
2009. aug. 28. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!