Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok neki? Most...

Mit csinálhatok neki? Most leszünk majd 4 hónaposak. (:

Figyelt kérdés
Barátommal most leszünk 4 hónaposak,és szeretnék neki csinálni valamit itthon..(: Csak már ki fogytam az ötletekből:'( Segítsetek,pls.!! *-* Valami olyat szeretnék amivel ki tudom fejezni hogy ; milyen jó vele lenni,hogy mennyire szeretem és hogy mennyi mindent köszönhetek neki.*-* Sok segítséget várok.:'D .. Köszii..;))..

2012. dec. 4. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Te csodagyerek vagy, hogy 4 hónaposan már tudsz gépezni!

De hónapfordulókat miért kell ünnepelni?

2012. dec. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!:)

Én sosem "ünnepeltem" a hónapfordulókat. Szerintem felesleges minden hónapban ajándékot készíteni, hiszen akkor egy éve alatt elfogy minden jó ajándék ötlet. Max. megemlítem, hogy: "Jé, ma vagyunk együtt x hónapja." Már ha eszembe jutott.:D És adtam egy csókot.

A szeretet kimutatását pedig megteheted minden nap, mikor együtt vagytok. Légy vele figyelmes, hallgasd meg, még ha nem is tetszik a véleménye valamiről, és beszéljétek meg. Érezze, hogy számíthat rád. Minden nap éreztetheted vele. Ehhez nem kell ajándék, hidd el.

Szerintem, ha már nagyon akarod, akkor inkább üss össze valami kaját. Megvacsoráztok, egy közös fürdés és tévézés, meg majd ami utána jön.:))) Ha még nem éltek nemi életet, akkor emiatt nehogy megadd magad!! Akkor marad az összebújás. Ha hétköznap van az "ünnep nap", tedd a kaját hétvégére. Jómagam csak az évfordulót tartom fontosnak, és ha az szerdára esik, bizony péntek este ünnepeljük.:P Csak jelezd neki, hogy nem felejtetted el, te majd hétvégén "adod neki oda". Ez sokkal jobb, mint egy szívecskés képkeret, egy párna a képetekkel, vagy bármi szívecskés, szerelmes cucc.(Eddig aki ilyet adott a párjának, mint szakítottak a közelemben.:D Persze nem hinném, hogy emiatt.)

Vagy egy sörnyitós kulcstartót is összedobhatsz neki. Kidekorálsz, egy már meglévőt - persze férfiasra:D - odaadod neki.

Ne aggódj, egy jó kapcsolatban a szándék lényeg. És amit te kiszeretnél neki fejezni, arra ott van, amit feljebb írtam.

(De pl. a Raffaello is többet mond minden szónál:)))))


Ja, és az évfordulókat sem azért tartom meg, húú, meg váá.:D Hanem mert egy kapcsolatra oda kell figyelni, főleg évek múltán. Nem szabad belevesznie a szürke hétköznapokba. És ilyenkorra mindig kitalálok/unk valamit. A következőre a tervem, egy kétcsöves vízipipa. Egész napos lazulás, együtt lét. Este kaja, fürdés, és egy lazító pipázás valami jó film közepette. Plusz egy kis pia.


Sok sikert!:)

2012. dec. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha fiú lennél, akkor könnyebb lenne azért.. :DD

Amúgy szerintem aranyos, ha egy-egy alkalommal adtok ajándékokat, de nem kell ebből rendszert csinálni, mert mi lesz utána az évfordulóknál?! :D

Szerintem az aranyos, hogyha készültek képek a 4 hónap alatt, akkor azt egy kis montázsban elkészíteni, és képkeretbe tenni.. :)

De ez amúgy kortól is függ... De gondolom, 14-15 lehetsz:D (bocsi, ha rosszul tippeltem meg a korodat).

Vagy fogj egy darabka rongyot (na jó, azért ne szószerint kukából előhúzott rongyot:D), és hímezz vagy varrj rá egy szívecskét és a neveteket. Vagy valami hasonló apróság...

Miket adtál már neki egyébként?:))

2012. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

13 vagyok..:)) 14 leszek valentinnap.

adtam neki már sprét,csokit,egy kis könyvet amibe a mi képeink vannak és idézeteket is írtam...

2012. dec. 5. 07:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves tőled ez a gondolat..... Azt ne felejsd el hogy amit esetleg saját kezűleg készítesz pl egy fénykép album amibe A TI fényképeitek vannak, magad is könnyen megcsinálhatod. De nem feltétlenül kell Olyan ajándék. Csináljatok valamit olyat amit mind a ketten szerettek. programra gondoltam :)
2012. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Süss neki valami sütit!:))) vaaagy... vmi kis power pointos képes-zenés videóféleség:)
2012. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a süti jóó ötlet !! :P *----*  köszii ..:dd

am fényképes 'albumot' már adtam .. :dd

2012. dec. 6. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!