Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kell csinálni?

Patti111 kérdése:

Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy én vagyok az idióta de van egy fiú akinek mutattam csak szimplán cikizésből egy képet amin melltartóba vagyok (a képen van még egy barátnőm és csak deréktől látszódunk ja és ő is melltartóba van) míg a végén nem bírta és szintén egy másik barátnőm telefonját elvette akinek megvolt a kép és átküldte magának ... azóta egy csomó embernek megmutatta méghozzá olyanoknak is akiket nem is ismerek és nem tudom mit kéne tenni. Tudom, hogy amit tettem szándékos felbujtásnak számít, nem is tagadom. De neki nem lett volna joga a képet megszereznie nem ? Főleg úgy hogy a barátnőm is rajta van aki viszont nem tett semmit!
2012. dec. 2. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulj belőle és legközelebb ne csinálj ilyet.
2012. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg is tanultam rendesen :/ végülis utolsó évem ebbe az iskolába már csak csillapodik a gyerek is év végére...
2012. dec. 2. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem látszik az arcotok mégis mi rézfánfügyülőért nem tagadjátok le, hogy ti vagytok a képen?
2012. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*mégis mi a ...
2012. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!