Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki mondana 11 éves lánynak...

Valaki mondana 11 éves lánynak egy jó kis filmet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 12:42
1 2
 1/11 anonim válasza:

...szívesen mondok,de ehhez tudni kéne,mi érdekel téged???

ha ez titok,akkor a Youtuben bô választék van...

2012. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oksi, de onnan már szinte mindet láttam :D
2012. dec. 2. 16:20
 3/11 anonim válasza:

...azért nem baj,ha tippelek néhányat ???

1.Kóristák (szomorú,de szép) 2.Frakk,a macskák réme(jókat lehet nevetni)3.A kis lord (nem mese,való történet)4.A bal-

fácán(ez egy óriási film)5.Forrest Gump (gyönyörû)6.A rejtelmes sziget(fôszerepben:Omar Shariff)7.Cartouche(J.P.

Belmondo)8.A szuperzsaru(Terence Hill)...ha mind láttad már,sajnálom...

2012. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még egyet se láttam, én a 10 dolog amit útálok benned... ilyesmiket néztem.. Nagyonszépen köszönöm! :)
2012. dec. 2. 21:37
 5/11 A kérdező kommentje:
A Holdhercegnő is jó film :)
2012. dec. 2. 21:43
 6/11 anonim válasza:
...kíváncsivá tettél ezzel a "Holdhercegnô"-vel...
2012. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
...kedves kis mese ez a Holdhercegnô...minden rendbe jön a végére,és még a szuszi is feltámad,oroszlán képében...de nem értek a múlt századeleji nôi divathoz:mi nyavalyát cipelt magán Mária a kastélyban,míg le nem dobta ???egy tartalék szoknyát??? ...és kérlek,írd meg,melyik filmet nézted már meg azok közül,amiket ajánlottam???
2012. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tegnap a szuperzsarut, és (ezt nem te mondtad) a 3 méterrel a felhők felett című filmet néztem meg, nagyon jó, ajánlom mindenkinek! ;)
2012. dec. 3. 17:01
 9/11 anonim válasza:
...köszi,hogy megint adtál egy tippet...ugyanis,ezt a felhôset nem is tudtam,hogy van !!!de nem válaszoltál,hogy miket hordott hátul a Mária,és ezt dobta le, mielôtt szökött volna a zárkájából...
2012. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nagyon ciki xDD Sztem vagy 100 ruhát felvett xDD
2012. dec. 15. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!