Elakadtam benne!?

Figyelt kérdés
Sziasztok én a Battlefield 2 modern comban ps2-re játékkal játszom és eladatam benne,olyan helyen hogy aza küldetés neve hogy mission silo,ugy kezdödik hogy ejtöernyövel jövünk le kiad kétt pontot eljutok egyikhez lekell menni ilyen pince szerüségbe és detonátort kell lerakni idöre megy za egész eljutok másikponthoz ott is detontort kell lerakni oké megvan majd elkell jutni egy erös szerüségbe fel kellemni a lépcsön közben lönek ez is idöre feljutok bennet egy csávo aki ha letelik az idö megnyom egy gombot és kilönek valami rakétát én nemtudom lelöni mert golyo állo az űveg feljutok oké kijelöl távol egy pontot elteleportálok oda majd sinperes emberrel vagyok és valami lézeröl magyaráznak hiába lövöm a várat semmi és lejár az idö és kilövik a bombát mit tehetnék mit kéne tenne,m kérem a segitségeket :)

2012. dec. 2. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:

vedd elő a laser desigination (vagy hasonló hangzású :D) fegyvert céloz a bunkerre és nyomnd hoszan a lövés gombat.

és itt egy vidi hozá http://www.youtube.com/watch?v=7GrD18KzA1g a lényeg 5:58 kor van

2013. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!